Hürriyet

16 Temmuz 2013 Salı

Chine Glaze Oje

Merhabalar

Bugünü beni hayal kırıklığına uğratmış olan Chine Glaze oje için birşeyler yazmaya  ayırdım. Blogger Bazaar vol 1 de kurduğu stand ile tanıtımını yapan Chine Glaze oje renkleri ve ürünlerini ile tanışma fırsatım oldu. Renkleri ve şişe tasarımı ile gayet hoş duran ojeler melesef beni hayal kırıklığına uğrattı. Denemesini yapmış olduğum neon renkli ojenin üzerine matlaştırıcı uygulattım. Fakat 1 -2 saat içerininde fotoğraftan anlaşılması zor olabilir ama oje hava aldı ve soyulmaya başladı.
Çok daha uygun fiyatlı bir çoğumuzun kullandığı markalarda bile yaşamadığım bu durum beni oldukça şaşırttı. 18 tl olan oje fiyatları ile karşılaştığım bu kalite kesinlikle çok kötü.
Dipnot : Matlaştırıcı diye ojenin üzerine uygulanan ürün sonucu oje soyulmuş olabilir.

 Hello

Chine Glaze nail polish, which disappointed me for the present to write something saved you. Blogger Bazaar vol 1 with stand built for the promotion of the Chine Glaze nail polish colors, and I had the opportunity to meet with their products. Bottle of nail polish colors and design and a very nice non-melesef disappointed me. Uygulattım neon-colored nail polishes that I made attempt on the matting. 1 to 2 hours, but can be difficult to understand, but nail polish air içerininde took photographs and began to peel.

Uses much more affordable brands, a lot of us were quite surprised this made me even own life. 18 tl encountered the nail prices is definitely the quality is very poor.

Note: Matting he could be stripped of lacquer nail polish applied to the product as a result.